Autoškola NOBE – Ostrava – Praha – Opava – Frýdek-Místek

sipkaProč NOBE?
Za 46 sekund máte jasno!

Chcete složit zkoušku na 1. pokus?

zkouška na 1 pokusPřipravili jsme pět nejčastějších chytáků komisařů, které lámou vaz. Seznamte se s nimi a zvyšte svou úspěšnost u zkoušky na trojnásob.

Uchazeči se naučí řídit od A-Z, ale existují chyby, které komisaři neakceptují. Naučte se jim předcházet a uspějte na první pokus.
Časově garantované kurzyclock

Je to jednoduché. Často se stává, že absolvování výcviku u jiných autoškol může trvat i měsíce. My jsme tu od toho, abychom se tomu vyvarovali! Náš 17-ti denní kurz je to pravé. A věřte nebo ne, to chcete. Garantujeme Vám jednoho učitele, jeden vůz a výcvik kráčejíc den za dnem!

Proč jsou kratší kurzy úspěšnějšími u zkoušek?

Vše co se trénuje denodenně si osvojíte lépe a rychleji. Zkrátka: je efektivnější jezdit „vostošest“!

V prezentaci Vaší autoškoly jsem narazila na graf efektivity opakování výuky. Můžete se o něm krátce zmínit?

V grafu zapamatování níže, můžete vidět tři klasické vzorce učení. Klasické učení, biflování a pravidelné opakování, a také míru zapamatování. Zelená linka je ta správná!

graf

Máte trochu jiný způsob výběru personálu. V čem se liší?

Do oddělení lektorů přijímáme jen námi vyškolené profesionály. V přípravě s novým uchazečem pracují jen ti nejzkušenější po dobu 140-ti hodin. Učitelé od nás z NOBE známe od počátku a dbáme na veškeré kontrole jejich kvality. Jsou tou nejadekvátnější volbou. Pojďte k nám!

 

VOLEJTE ZDARMA NA: 800 888 180
Autoškola NOBE – OSTRAVA – PRAHA – OPAVA – FRÝDEK-MÍSTEK