Recenze autoškoly NOBE

 • ZDE NALEZNETE OBJEKTIVNÍ RECENZE PŘEDNÍCH SERVERŮ
  + ČLÁNEK PROČ HLEDAT KLÍČOVÁ SLOVA JAKO REFERENCE AUTOŠKOLA

  Podívejte se co si o nás myslí naši studenti. Klienti hodnotí přes společnosti jako Google Inc., Facebook Inc., Seznam.cz a.s. a další. Jsme rádi, že můžeme otevřeně říci, že jsme autoškola, s nejlepšími referencemi v ČR. Prověřte si nás přes odkazy níže.

 • PROČ JE DŮLEŽITÉ HLEDAT KLÍČOVÁ SLOVA JAKO RECENZE AUTOŠKOLA ?

  V dnešní době je na trhu tisíce autoškol. Jen např. v Ostravě je autoškol přes 70 a v Praze máme dokonce přes 600 „kousků“. Jediná možnost jak si vybrat

  dobrou autoškolu už dávno není subjektivní hodnocení autoškoly Vašeho kamaráda, nebo jiného jednotlivce. Musíte vzít v úvahu, že autoškola je služba, kterou absolvujete nejlépe jen jednou za život. Není to spotřební zboží. Proto taková hodnocení jsou často zkreslená. A znáte to, když už je po maturitě jsou všechny křivdy zapomenuty.

  Naštěstí, žijeme v době, kdy při troše námahy a průměrné znalosti internetu můžeme najít reference a podle nich alespoň trochu snížit riziko nezdaru.

  JAK POZNAT NEPRAVOU/FAKE RECENZI ? 

  1. Dávejte si pozor na maily referentů, které mají v adrese hodně čísel např. adam.novak8564@centrum.cz.
  2. Koukněte autoškole, kterou máte v hledáčku na facebook. Facebook je asi nejlepším indikátorem jak si firma stojí. Pokud naleznete super receze na webu, kde není těžké vytvořit spoustu fiktivních mailů a napsat jak jsme super, měl by to doprovázet stejný ohlas a nadšení i na největší sociální síti světa.
  3. Na facebooku se přesvědčte zda nejde o fake účty. Klikněte na účet „pětihvězdičkového chválitele“ a koukněte kolik má kamarádů. Pokud má 15 friendů a dvě fotky na profilu, je to jasný
  4. Pozor na zvláštní slova. Například „Výuka a výcvik v řízení motorových vozidel v této autoškole probíhala super…“ Výuka a výcvik.. takhle píše jen učitel, nebo přímo majitel autoškoly, je to sousloví ze zákona o zdokonalovávání odborné způsobilosti řidičů.. hned od nás získali like
  5. Kontrolujte více hodnotících serverů, které musí mít nějaké profily. Jak jsme už řekli, facebook je celkem spolehlivý, ale věřit můžete i googlu, nebo seznamu.
  6. Na serverech jsou autoškoly topované podle toho kolik platí. Pozor na to.