Slavní u NOBE

 • Fatty Pillow – autoškola NOBE byla best!!

  Čau Vy moji kundibádi. Zdraví Vás FattyPillow, autoškola byla super!!! Celou jsem jí „prožil“ s Dagmar Noskovou, mámou šéfa, která mě provedla vším jak nikoho. Určitě jste sledovali moje videa, které jsem pro Vás sypal na mém offu(ck)o profilu FattyPillowTV, ale hlavní je, že jsem to vyhrál na první pokus, a neopakoval jsem zkoušku. Můžu Vám říct, že jsem byl  před zkouškou hodně na nervy, ale taktovka autoškoly NOBE lítala v ruce jak nejlepšímu dirigentovi v národním. Čekujte moje zážitky  z autoškoly a další videa ze silnice. Už učím řídit i mojí mámu.

 • AMCO – Jak se AUTOŠKOLA NOBE měla přejmenovat na AUTOŠKOLA AMCO. Jak to dopadlo… ?

  Nadpis je pravda, trochu přitažený za vlasy, říká se smíchem Marek Lazarovski, který je promotorem značky AMCO. Do autoškoly NOBE jsem se moc těšil. Prvně jsem se poznal s Patrikem, majitelem autoškoly NOBE. Netrvalo dlouho a mezi Patrikem i jeho maminkou paní Dagmar Noskovou, která byla mou lektorkou praktického výcviku, vzniklo přátelství. Můj vlastní manažer, je Patrikovým sousedem „bydlí ve stejném domě, dokonce na stejném patře :D“ Nebudu to dál okecávat, autoškola AMCO 😀 se zasloužila o moje papíry. NOBE je pro mě jako rodina. Jste super.

 • PeeetaaaTV – Autoškola se kterou máte řidičák na první pokus.

  Všichni moji fanoušci ví, že jsem nejhorší příklad pro všechny. Ale teď, bych chtěl říct, že jsem autoškolu udělal na první pokus, stejně jako Fatty, Amco a další borci a borkyně, kteří dělali papíry pod značkou NOBE. Kdo může říct, že to v Praze udělal na první zajetí? Čekujte moje videa na peeetaaaTV a zjistíte jak jsem to vychytal.

 • Sweetiemarket – autoškola, která Vás zabije? Proč? Protože jsem tady J J j ááÁ.

  No a je to tady, autoškola a @sweetiemarket, to je vražedná směs, horší než Novičok!! Lidi kryjte se!!! Začala jsem dělat autoškolu u NOBE, protože se mi líbil jejich instagram a navíc měli tunu referencí na googlu i face. Dále, jejich markeťák, se kterým jsem začala jednat o svém krzu byl fakt super a neskutečný sympaťák. Takže za mě, zatím, dobrá firma. Viděla jsem se s majitelem panem Patrikem a moc se těším na zahájení kurzu. Teď v neděli jdu na první lekci teorie. Pokud chcete vidět jak to probíhá v reálu, sledujte můj youtube kanál a instagram 😉