Autoškola Plzeň

Nejlépe hodnocená autoškola v Plzni

Autoškola NOBE v Plzni se nachází ulici 5. Května 26. Plzeňská pobočka autoškoly NOBE se těší velké oblibě studentů. Při výcviku zde klademe důraz na specifické nástrahy plzeňského provozu. Z naší plzeňské autoškoly odcházejí dobří, ohleduplní a sebevědomí řidiči. Recenze pobočky autoškoly Plzeň najdete zde.

Tým pobočky autoškoly NOBE Plzeň

Plzeň
sady 5. Května 26, Plzeň
+420 775 126 239

Kontakty

ADÉLA ZEMANOVÁ
ASISTENTKA POBOČKY PLZEŇ
instagram (1)(+420) 775 126 239
likeAdél je pravá ruka manažera pobočky a pokud budete cokoliv potřebovat, je to ten správný člověk, komu zavolat nebo napsat. Má na starosti veškeré administrativní záležitosti, platby, faktury, plánováni lekcí, zkoušky nebo cokoliv jiného, co by Vás mohlo zajímat nebo si s tím nevíte rady. Pokud tedy budete něco potřebovat, víte na koho se obrátit. Adél je mladá a šikovná kolegyně se stálým úsměvem na tváři.
TONDA BLÁHA
LEKTOR TEORIE A PRAKTICKÉHO VÝCVIKU A MANAŽER POBOČKY PLZEŇ
instagram (1)(+420) 775 224 066
likeMladý ambiciózní lektor, který se rozhodl opustit perspektivní profesi bankéře a chce se dennodenně věnovat své vášni: předávání zkušeností s řízením a lektorské činnosti. Tonda miluje motorky a hru na piano a na kytaru. Je to mladý a příjemný učitel, který je rád mezi lidmi a je strašně fajn. Po dvouleté praxi v Praze si otevřel svou pobočku v Plzni.
MICHAELA KARPÍŠKOVÁ
MANAŽER ADMINISTRATIVY
instagram (1)(+420) 725 055 844
likeKlíčový pracovník naší autoškoly, který se stará o hladký chod všech asistentek studijních oddělení na pobočkách po celé ČR. Míša začínala s NOBE jako telefonistka, poté se vypracovala na pozici asistentky studijního oddělení v Praze a nyní šéfuje adminu v celé ČR.
PATRIK NOSEK
ŘEDITEL AUTOŠKOLY
instagram (1)(+420) 604 889 752
likeNa mě se můžete obrátit s jakýmkoli problémem, reklamací či stížností. Vše řeším zcela diskrétně.
BARBORA FRACZKIEWICZ
ASISTENTKA ŘEDITELE
instagram (1)(+420) 777 943 250
likeBarča je osobní asistentka ředitele. Když nedoženete po telefonu Patrika, volejte Báře. Ta ho najde, i kdyby se schovával. Dále s Bárou vyřešíte všechny věci ohledně učitelských kurzů a také je velmi diskrétním důvěrníkem, kterému se můžete svěřit s jakýmkoli problémem spojeným s průběhem svého kurzu.
DAGMAR NOSKOVÁ
ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE / GENERÁLNÍ MANAŽERKA
instagram (1)(+420) 603 335 391
likeŽena s velikým srdcem, zakladatelka společnosti, aktivní lektorka, garantka lektorských kurzů v ČR a generální manažerka poboček v ČR. V oboru od roku 1987.
LUCIE ŠINDELÁŘOVÁ
účetní
likeLucie řeší všechny věci, které se týkají financí a účetnictví. Vyřešíte s ní například, úpravu splátek, vystavení faktur pro firmy nebo pro OSVČ, vyúčtování nedoplatků nebo přeplatků a další věci týkající se financí.
MONIKA SOLDÁNOVÁ
LEKTORKA TEORIE A PRAKTICKÉHO VÝCVIKU
instagram (1)(+420) 721 180 859
likeMonča, byla první učitelkou v rámci učitelských kurzů na plzeňské pobočce, která složila zkoušku velkého učitelského rozsahu na první pokus. Dříve pracovala jako zdravotní sestřička, ale od mala ji to v hlouby duše táhlo k motorům. Monča je velmi klidný člověk s vřelým srdcem a pozitivní náladou. Kromě šikovné lektorky je také obstojná kytaristka.