Online studovna

Připraví na závěrečné testy interaktivně

Moje autoškola

Neustále přemýšlíme, jak vám získání řidičáku u nás usnadnit. NOBE je rodina a ta si má přece pomáhat. Tak jsme pro vás nachystali dvě vychytávky, které vám cestu za novým řidičákem zpříjemní. 

Jsou to dva moc šikovné prográmky Moje autoškola a Studovna. To první je appka, kde budete mít pohromadě všechny informace ohledně vašeho kurzu. Umožňuje zobrazení průběhu celého výcviku, on-line plánování jízd, vedení elektronického vozáku a řadu dalších věcí.

Domluvíte si přes ni jízdu s lektorem a na displeji si pak jednoduše zobrazíte její trasu na mapě. Snadné je třeba taky objednávání zkoušek. Můžete si objednat doplňkové služby, máte po ruce kontakt na svého učitele, přehled jízd apod.

Je to vlastně takový váš index, který vám automaticky udržuje přehled o průběhu celého kurzu od první lekce po závěrečnou zkoušku. Můžete nás v ní taky ohodnotit, jak jste byli spokojení s jednotlivými jízdami, jestli bylo auto v pohodě a jak byl (nebo nebyl) upravený náš lektor.

Studovna

On-line pomůcka Studovna je určená žákům autoškol, kteří si chtějí ověřit nebo prohloubit znalosti získané během výuky. Řada studentů ji používá místo klasické učebnice. Nabízí účinné výukové materiály pro snazší zvládnutí teoretické přípravy i zkoušek.

Jistě oceníte srozumitelná výuková videa, e-learningové materiály a další on-line nástroje. Slouží hlavně k přípravě na závěrečnou zkoušku, abyste se si byli jistí, že ji v pohodě zvládnete. Obsahuje kompletní sadu aktuálních otázek z oficiální verze Ministerstva dopravy (eTesty) pro všechny skupiny řidičského oprávnění.

Na rozdíl od oficiální verze ministerstva se do ní můžete přihlásit, pamatuje si historii vašich odpovědí, můžete si nastavit intenzitu těžších a jednodušších testů. Můžete se také vracet ke svým odpovědím a vyzkoušet si jednotlivé okruhy, jako například dopravní situace, značky, krizové situace, zdravotní přípravu atd.

Autoškola testy – eTesty

Autoškola testy – s novými otázkami od října 2021.

V aplikaci eTesty si můžete ZDARMA vyzkoušet autoškola testy používané pro ověření znalostí nutných k získání řidičského průkazu.

Pomohla již desítkám tisíc žáků úspěšně absolvovat závěrečnou zkoušku v autoškole a získat řidičské oprávnění.

Umožňuje kvalitní přípravu na závěrečné zkoušky v autoškole nebo přezkoušení řidičů.