fbpx

Proč si vybrat Autoškolu NOBE v Hradci Králové

Proč si vybrat Autoškolu NOBE v Hradci Králové ?

Jestliže se poohlížíte po kurzu na řidičák skupiny B v Hradci Králové a okolí, je hned několik důvodů, proč si vybrat právě autoškolu NOBE. Podle předních vyhledávacích serverů je NOBE nejlépe hodnocenou autoškolou v ČR a v dnešní době má pobočky už v jedenácti městech Čech a Moravy. Po třiceti letech fungování na trhu je to zasloužená pozice, tak proč nevyužit toho, když máte pobočku Autoškoly NOBE přímo ve vašem městě?

Autoškola NOBE – největší a nejlépe hodnocená autoškola v České republice

Garantované jistoty

Nezanedbatelnou předností je, že má každý žák v týdnu garantovaný počet jízd, takže se jeho výcvik neprotahuje neustálými odklady a také proto zaznamenává NOBE tak dobré výsledky u závěrečných zkoušek. Během celého výcviku mají studenti autoškoly NOBE Hradec Králové vždy jen jediného lektora a totéž vozidlo, což platí i pro závěrečné zkoušky, kdy je obzvláště důležité mít k dispozici vůz, se kterým jste se celou dobu řídit učili.

Proč zvolit v Hradci Králové autoškolu NOBE

Autoškola na splátky? Proč ne!

Pokud nemáte před započetím kurzu v hotovosti celou částku, vůbec to není v NOBE na překážku. Ať si vyberete jakýkoli kurz, budete ho moci zaplatit ve třech splátkách. Autoškolu může bez problémů absolvovat úplně každý podle svých finančních či časových možností.

Pomáhat je normální

Protože lidem v Autoškole NOBE není jedno, co se děje se světem kolem nich, rozhodli se aktivně zapojit do péče o naši přírodu. Vedení oslovilo neziskovou organizaci Home for Trees a díky této spolupráci budou české a moravské lesy osázeny spoustou nových stromů – za každý započatý kurz nejméně jeden strom. Mezi budoucími mladými řidiči přibude mnoho spokojených lidí, kteří pomohli naší přírodě už jen tím, že si udělali řidičák právě v NOBE. 

Chtěli byste v autoškole učit? 

A co když už řidičák máte, ale naopak byste se chtěli řízením auta živit? I pro vás máme řešení: staňte se lektorem pod vedením zkušených mentorů NOBE. Nejlepší učitelé autoškoly jsou zhruba čtyřicátníci, nejsou ale výjimkou ani lidé, kterým je 60 let a více. Všichni musí splnit zákonné podmínky a projít kurz učitele autoškoly pod vedením zkušeného mentora a po jeho boku se postavit před státní komisi. Se zavedenou autoškolou v zádech máte jistě větší šanci.

Čtěte také: PLATY UČITELŮ A INSTRUKTORŮ AUTOŠKOL V ČR

Staňte se novým členem rodiny NOBE

Pokud byste chtěli učit v autoškole, ale všechny naše pobočky jsou od vás moc daleko, pořiďte si s naší pomocí vlastní pobočku ve vašem městě. Postaráme se o vše od reklamy přes vozový park, administraci po daně a právní služby, prostě o vše, co vám umožní založit prosperující firmu.

Ať se ocitnete v jakékoli životní situaci, rodina NOBE vás ráda uvítá do svých řad.