fbpx

Příběh nejlepší autoškoly v Česku začal v Ostravě

Kdo nemá řidičák, jako by nebyl, a ve městě to platí dvojnásob. Bydlíte v Ostravě nebo v okolí? Máte velkou kliku, ve vašem městě má hned několik poboček největší a nejlépe hodnocená autoškola na našem trhu. A jestli je v branži někdo více než třicet let a má po celou dobu skvělé recenze, to už přece něco znamená.

Začalo to už v devadesátkách právě v Ostravě

Ve světě autoškol zuřila divoká konkurence a platil zákon džungle. Pravidla buď neexistovala, nebo je nikdo nedodržoval. Na trhu vládl chaos a nikdo vlastně nevěděl, co je ještě legální a co už ne. Tomu všemu vládla šílená korupce a klienti naráželi na neprofesionální přístup.

Co to takhle změnit?

Jedné ženě v Ostravě tehdy došlo, že je jediná možnost, jak se udržet na trhu několik dalších desetiletí. Dagmar Nosková si tehdy řekla, že to bude dělat poctivě. Začínala sama s jediným autem a navíc patřila k prvním ženám v oboru, které si založily vlastní autoškolu. Na rozdíl od těch ostatních měla ale plán.

Čtěte také: HISTORIE AUTOŠKOLY NOBE

Strategie se vyplatila

Ostravská autoškola NOBE se rozrůstala, až překročila hranice kraje. Pobočky vznikaly po celé republice a dnes je z NOBE největší a nejlepší autoškola v ČR. Dagmar Noskové se nakonec její idea velké autoškoly postavené na rodinném přístupu naplnila. Podle předních vyhledávacích serverů je to dnes nejlépe hodnocená autoškola v republice.

Čtěte také: RECENZE AUTOŠKOLY NOBE

Nejlepší ostravskou autoškolu máte na dosah

Síť našich ostravských poboček je strategicky rozprostřena tak, aby studenti největších středních a vysokých škol měli k nám co nejblíže. Jsme jediná ostravská autoškola, která má ve městě čtyři pobočky, takže si můžete vybrat, kde budete jezdit a studovat podle adresy školy nebo bydliště. Třeba v Hrabůvce sídlíme přímo na gymplu Fr. Hajdy.

Rádi podporujeme dobré nápady

Autoškola NOBE se hrdě přihlásila k výzvě organizace Home for Trees a za každý kurz započatý ve všech svých pobočkách po celé zemi nechá vysadit nejméně jeden další strom. Co si takhle udělat řidičák v ostravské autoškole a ještě udělat dobrou věc?

Čtěte také: AUTOŠKOLA SADÍ STROMY

Proč si vybrat autoškolu NOBE v Ostravě ?

AUTOŠKOLA NA PÁR KLIKNUTÍ

Uvažujete o založení a provozování autoškoly? Pod křídly značky NOBE to zvládnete snáze

Třeba už ale řidičák pár let máte a chtěli byste v autoškole učit. Pokud bydlíte v obci, kde nemáme pobočku, pomůžeme vám s jejím založením. Ve výsledku povedete vlastní pobočku pod nejlepší značkou mezi autoškolami, ale zcela ve své režii. Máme už dost zkušeností, abychom vám garantovali stabilní zázemí. Postaráme se o reklamu, vozový park, administraci i o daně a právní služby. Můžete si s naší pomocí vybudovat vlastní firmu a pomůžeme vám i s přísunem klientů. Stačí si udělat kurz učitele autoškoly.

Kdo považuje NOBE za nejlepší autoškolu?

Naše autoškola udělala řidiče z mnoha slavných osobností, a to už v 90. letech minulého století. Jedním z prvních absolventů ze světa influencerů byl Fatty Pillow, následovala celá řada dalších, mezi nimiž byl taky kontroverzní Kazma. Dělal řidičák pod taktovkou zakladatelky Dagmar Noskové a zvládl ho na první pokus. Podívejte se na zajímavé komentáře známých osobností, které u nás udělaly řidičák. Možná budete překvapeni, koho mezi nimi najdete.

Čtěte také: SLAVNÍ ŘIDIČI V AUTOŠKOLE NOBE

Být s NOBE v kontaktu se vyplatí.