fbpx

Autoškola NOBE otevřela pobočku v Plzni

Autoškola NOBE Plzeň

Každý mladý člověk stojí před zásadní otázkou: Kdo se v dnešní době obejde bez řidičáku? Přinejmenším je podmínkou při nástupu do většiny zaměstnání, ale i v osobním životě je auto dnes standardem. Pokud řidičák na skupinu B ještě nemáte, máme pro vás dobrou zprávu, největší a nejlépe hodnocená autoškola v ČR právě otevřela svou pobočku na Plzeňsku.

Už 30 let nám dáváte přednost

Abychom byli po třiceti letech fungování na trhu nejlepší, musíme oproti konkurenci udělat pokaždé něco navíc, ale v NOBE to děláme rádi, protože nám přináší radost, že nám dáváte před jinými autoškolami přednost. Zaměstnáváme přes stovku lektorů a snažíme se pořád růst, takže jsme teď nově i v Plzni.

Proč zvolit v Plzni autoškolu NOBE

A kde autoškolu NOBE Plzeň najdete?

Kancelář a učebnu autoškoly v plzni máme v ulici Sady 5. května. Tonda Bláha je mladý ambiciózní lektor, který se rozhodl opustit perspektivní profesi bankéře a chce se dennodenně věnovat své vášni: předávání zkušeností s řízením. Tonda miluje motorky a hru na piano a na kytaru. Po dvouleté praxi v Praze si otevřel svou vlastní pobočku v Plzni. Zavolejte Tondovi nebo mu napište (775 224 066, blaha.antonin@email.cz) a můžete si vybrat jako ve všech ostatních pobočkách z kurzů na řidičský průkaz skupiny B podle délky 90-, 55-, 26- nebo 17denní variantu, a to už od 17 300 Kč.

Tonda Bláha

Lektor teorie a praktického výcviku

Čtěte také: UDĚLEJTE SI KURZ NA UČITELE AUTOŠKOLY A OTEVŘETE VLASTNÍ POBOČKU NOBE

Nabídka kurzů v autoškole NOBE Plzeň je široká

Kromě klasického „béčka“ nabízíme také speciální kurzy Vrácení řidičského průkazu, Kondiční jízdy pro osvěžení po dlouhých pauzách nebo při nejistotě za volantem a intenzivní individuální extra kurz Dálková jízda, který vás připraví na jízdu po dálnici.

Autoškola v Plzni je i na splátky

Jen málo mladých lidí má dost prostředků, aby si mohli kurz na autoškolu dovolit zaplatit naráz. V NOBE si ho můžete pořídit na splátky. Autoškolu lze bez problémů absolvovat podle individuálních potřeb a finančních či časových možností. A protože s vámi chceme „hrát narovinu“, u každé varianty kurzu na řidičák skupiny B uvádíme nejen nesporné klady, ale i případné zápory.