Reference

 • Fatty Pillow – autoškola NOBE byla best!!

  Čau Vy moji kundibádi. Zdraví Vás FattyPillow, autoškola byla super!!! Celou jsem jí “prožil” s Dagmar Noskovou, mámou šéfa, která mě provedla vším jak nikoho. Určitě jste sledovali moje videa, které jsem pro Vás sypal na mém offu(ck)o profilu FattyPillowTV, ale hlavní je, že jsem to vyhrál na první pokus, a neopakoval jsem zkoušku. Můžu Vám říct, že jsem byl  před zkouškou hodně na nervy, ale taktovka autoškoly NOBE lítala v ruce jak nejlepšímu dirigentovi v národním. Čekujte moje zážitky  z autoškoly a další videa ze silnice. Už učím řídit i mojí mámu.

   

 • AMCO – Jak se AUTOŠKOLA NOBE měla přejmenovat na AUTOŠKOLA AMCO. Jak to dopadlo… ?

  Nadpis je pravda, trochu přitažený za vlasy, říká se smíchem Marek Lazarovski, který je promotorem značky AMCO. Do autoškoly NOBE jsem se moc těšil. Prvně jsem se poznal s Patrikem, majitelem autoškoly NOBE. Netrvalo dlouho a mezi Patrikem i jeho maminkou paní Dagmar Noskovou, která byla mou lektorkou praktického výcviku, vzniklo přátelství. Můj vlastní manažer, je Patrikovým sousedem “bydlí ve stejném domě, dokonce na stejném patře :D” Nebudu to dál okecávat, autoškola AMCO 😀 se zasloužila o moje papíry. NOBE je pro mě jako rodina. Jste super.

 • PeeetaaaTV – Autoškola se kterou máte řidičák na první pokus.

  Všichni moji fanoušci ví, že jsem nejhorší příklad pro všechny. Ale teď, bych chtěl říct, že jsem autoškolu udělal na první pokus, stejně jako Fatty, Amco a další borci a borkyně, kteří dělali papíry pod značkou NOBE. Kdo může říct, že to v Praze udělal na první zajetí? Čekujte moje videa na peeetaaaTV a zjistíte jak jsem to vychytal.

 • Veronica BIASIOL – autoškola NOBE? Ještě pořád nemám řidičák!!!

  Ahoj. Nevyložte si to špatně, NOBE za nic nemůže. Autoškolu jsem začala dělat asi před půl rokem, ale protože lítám po světě a dělám pro Vás fotečky a pracuji na svém webu www.veronicabiasiol.com, trochu lajdám přípravu sebe sama na post nejlepší a nejkrásnější řidičky všech dob :,( ale můžu říct, že v NOBE byli všichni moc fajn. Pokud kouknete na můj instagram zjistíte více o mých prvních lekcích. Nebojte za chvíli nasdílím další obsah a co by dup, budu lítat po cestách. Snad to dám na první pokus, jako všichni, kteří mě předešli 😉 Ps.: Klukům samozřejmě “zavile” gratuluji 🙂

 • Sweetiemarket – autoškola, která Vás zabije? Proč? Protože jsem tady J J j ááÁ.

  No a je to tady, autoškola a @sweetiemarket, to je vražedná směs, horší než Novičok!! Lidi kryjte se!!! Začala jsem dělat autoškolu u NOBE, protože se mi líbil jejich instagram a navíc měli tunu referencí na googlu i face. Dále, jejich markeťák, se kterým jsem začala jednat o svém krzu byl fakt super a neskutečný sympaťák. Takže za mě, zatím, dobrá firma. Viděla jsem se s majitelem panem Patrikem a moc se těším na zahájení kurzu. Teď v neděli jdu na první lekci teorie. Pokud chcete vidět jak to probíhá v reálu, sledujte můj youtube kanál a instagram 😉

 • Ostrava

 • Praha

 • Opava

 • Frýdek-Místek

 • ZDE NALEZNETE OBJEKTIVNÍ REFERENCE PŘEDNÍCH SERVERŮ
  + ČLÁNEK PROČ HLEDAT KLÍČOVÁ SLOVA JAKO REFERENCE AUTOŠKOLA

  Podívejte se co si o nás myslí naši studenti. Klienti hodnotí přes společnosti jako Google Inc., Facebook Inc., Seznam.cz a.s. a další. Jsme rádi, že můžeme otevřeně říci, že jsme autoškola, s nejlepšími referencemi v ČR. Prověřte si nás přes odkazy níže.

 • PROČ JE DŮLEŽITÉ HLEDAT KLÍČOVÁ SLOVA JAKO REFERENCE AUTOŠKOLA ?

  V dnešní době je na trhu tisíce autoškol. Jen např. v Ostravě je autoškol přes 70 a v Praze máme dokonce přes 600 „kousků“. Jediná možnost jak si vybrat

  dobrou autoškolu už dávno není subjektivní hodnocení autoškoly Vašeho kamaráda, nebo jiného jednotlivce. Musíte vzít v úvahu, že autoškola je služba, kterou absolvujete nejlépe jen jednou za život. Není to spotřební zboží. Proto taková hodnocení jsou často zkreslená. A znáte to, když už je po maturitě jsou všechny křivdy zapomenuty.

  Naštěstí, žijeme v době, kdy při troše námahy a průměrné znalosti internetu můžeme najít reference a podle nich alespoň trochu snížit riziko nezdaru.

  JAK POZNAT NEPRAVOU/FAKE REFERENCI ? 

  1. Dávejte si pozor na maily referentů, které mají v adrese hodně čísel např. adam.novak8564@centrum.cz.
  2. Koukněte autoškole, kterou máte v hledáčku na facebook. Facebook je asi nejlepším indikátorem jak si firma stojí. Pokud naleznete super reference na webu, kde není těžké vytvořit spoustu fiktivních mailů a napsat jak jsme super, měl by to doprovázet stejný ohlas a nadšení i na největší sociální síti světa.
  3. Na facebooku se přesvědčte zda nejde o fake účty. Klikněte na účet „pětihvězdičkového chválitele“ a koukněte kolik má kamarádů. Pokud má 15 friendů a dvě fotky na profilu, je to jasný
  4. Pozor na zvláštní slova. Například „Výuka a výcvik v řízení motorových vozidel v této autoškole probíhala super…“ Výuka a výcvik.. takhle píše jen učitel, nebo přímo majitel autoškoly, je to sousloví ze zákona o zdokonalovávání odborné způsobilosti řidičů.. hned od nás získali like
  5. Kontrolujte více hodnotících serverů, které musí mít nějaké profily. Jak jsme už řekli, facebook je celkem spolehlivý, ale věřit můžete i googlu, nebo seznamu.
  6. Na serverech jsou autoškoly topované podle toho kolik platí. Pozor na to.