Info a dokumenty

 • PROČ NOBE? ZA 46 SEKUND MÁTE JASNO!

 • CHCETE SLOŽIT ZKOUŠKU NA 1. POKUS?

  zkouška na 1 pokus

  Připravili jsme pět nejčastějších chytáků komisařů, které lámou vaz. Seznamte se s nimi a zvyšte svou úspěšnost u zkoušky na trojnásob.

  Uchazeči se naučí řídit od A-Z, ale existují chyby, které komisaři neakceptují. Naučte se jim předcházet a uspějte na první pokus.
 • clock

  ČASOVĚ GARANTOVANÉ KURZY

  Je to jednoduché. Často se stává, že absolvování výcviku u jiných autoškol může trvat i měsíce. My jsme tu od toho, abychom se tomu vyvarovali! Náš 17-ti denní kurz je to pravé. A věřte nebo ne, to chcete. Garantujeme Vám jednoho učitele, jeden vůz a výcvik kráčejíc den za dnem!

  PROČ JSOU KRATŠÍ KURZY ÚSPĚŠNĚJŠÍMI U ZKOUŠEK?

  Vše co se trénuje denodenně si osvojíte lépe a rychleji. Zkrátka: je efektivnější jezdit „vostošest“!

 • V PREZENTACI VAŠÍ AUTOŠKOLY JSEM NARAZILA NA GRAF EFEKTIVITY OPAKOVÁNÍ VÝUKY. MŮŽETE SE O NĚM KRÁTCE ZMÍNIT?

  V grafu zapamatování níže, můžete vidět tři klasické vzorce učení. Běžné učení, biflování a pravidelné opakování, a také míru zapamatování. Zelená linka je ta správná! Pokud jsou prodlevy mezi lekcemi praktického výcviku dlouhé, míra zapamatování je nízká a velmi neefektivní. Čím častěji žák sedí za volantem, tím lepší má základy a je mnohem úspěšnější u závěrečné zkoušky.

  graf

  MÁTE TROCHU JINÝ ZPŮSOB VÝBĚRU PERSONÁLU. V ČEM SE LIŠÍ?

  Do oddělení lektorů přijímáme jen námi vyškolené lektory. V přípravě s novým uchazečem pracují jen ti nejzkušenější po dobu delší než 300 vyučovacích hodin. Učitelé od nás z NOBE známe od učitelský plenek. Po třicetileté praxi si dovolíme říci, že jsou to jsou nejkvalifikovanější lektoři v ČR. Naše lektory naleznete v menu v kontaktech na pobočky.