Covid-19

Objednávky nových kurzů

Drazí budoucí řidiči. Z důvodu omezení provozu v době KARANTÉNY můžeme první nové kurzy zahajovat až po 1.4.2020. Ale to nám vůbec nevadí, protože kurzy máme plné až do 5.4.2020. Rezervujte si proto místo v kurzu a my Vás budeme telefonicky kontaktovat. Termíny v období 6.4.-15.4.2020 jsou již z větší poloviny rezervovány. Jsme také připravení i na online výuku v našich video-kurzech.

Informace pro naše současné studenty o pracovní době v průběhu KARANTÉNY COVID-19

Drazí studenti,

naše pobočky mají z důvodu nařízení vlády omezen provoz. Kurzy jsou prozatím pozastaveny. Ale nebojte, nebude to trvat dlouho. Každý den jsme v kontaktu s ministerstvem dopravy a celou situaci bedlivě sledujeme. Všichni naši studenti budou informování o průběhu dění, každý třetí den v podvečer na email počínaje 16.3.2020. Naše bezplatná informační linka 800 888 180 je pro Vás k dispozici, každý všední den od 10:00 – 18:00.

Přeji Vám všem za celý tým autoškoly NOBE hlavně pevné zdraví a co nejhladší zvládnutí situace i po psychické stránce. Nastává teď pro nás všechny čas na zklidnění a dodělání věcí, které jsme dlouho odkládali, tak toho využijme. Studovat můžete i doma, pročítejte si v klidu učebnici a dělejte si zatím e-testy. A vidíme se zase v dubnu – snad nepřijde už žádný další Apríl 🙂

Pokud by se situace nějakým způsobem změnila, budeme Vás opět informovat.

Opatrujte se, Váš tým Autoškoly NOBE