Kurz učitele autoškoly

 • Ostrava !!!

  Ostrava !!!

 • Praha

  Praha

 • Staň se učitelem autoškoly v největší a nejlépe hodnocené autoškole v ČR, a nebo si založ vlastní pobočku ve tvém městě. Se vším ti pomůžeme!

  KURZ – UČITEL AUTOŠKOLY – ZÁKONNÉ PODMÍNKY PŘIJETÍ DO KURZU:

  • věk – od 24 let
  • 3 roky držení řidičského oprávnění té skupiny, kterou máte zájem vyučovat
  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou či vyučení ve strojním oboru (např. automechanik či zámečník) – pouze u rozsahu POP
  • uchazeč (zájemce o práci učitele autoškoly) nebyl během posledních tří let soudem či jiným správním orgánem uložen trest spočívající v zákazu řízení

  DÉLKA KURZU UČITEL / INSTRUKTOR AUTOŠKOLY A ČASOVÁ NÁROČNOST KURZU

  Délka kurzu záleží především na uchazeči o místo učitele autoškoly. Někteří jsou schopni úspěšně absolvovat kurz prakticky do měsíce. Jde především o to, jaké úsilí tomu věnujete. Průměrná délka kurzu však činí 2-4 měsíce. 

  Výuka učitele autoškoly (lektora autoškoly) u nás probíhá převážně v Praze a Ostravě. Pravidlem je, že se uchazeči scházejí 1-2x týdně v odpoledních hodinách (po práci nebo o víkendu). Všichni budoucí učitelé autoškoly během přípravy navštěvuje standardní zaměstnání, takže dochází na individuální konzultace (dle časových možností).

  ZKOUŠKA UČITELE / INSTRUKTORA AUTOŠKOLY

  Bez autoškoly a profíků, kteří mají důvěru u komise to není žádný med. Ale nebojte zvládli to stovky lidí před Vámi, zvládnete to i vy. Zkouška se skládá ze šesti dílčích zkoušek před pětičlennou komisí příslušného krajského úřadu. Jedním členem komise je zkušený lektor, který Vás po celou dobu kurzu na zkoušku připravoval.

  OBSAH ZKOUŠKY:

  • testy – standardní testy, které skládáte v autoškole
  • ústní zkouška ze souvisejících předpisů – jedná se o zákony a vyhlášky spojené s provozováním autoškoly
  • ústní zkouška z nauky o konstrukci a údržbě vozidla
  • ústní zkouška ze znalosti zákona 361/2000 Sb.
  • praktická jízda – jako žák
  • praktická jízda – jako učitel

  JAK JE  INSTRUKTOR / UČITEL AUTOŠKOLY PLACENÝ V AUTOŠKOLE NOBE A JAKÉ JSOU MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE?

  Níže naleznete jak jsou v naší autoškole placeni učitelé po dokončení kurzu INSTRUKTOR AUTOŠKOLY. Jsou nabízeny tři druhy spolupráce podle toho, jak jste v oboru dlouho a jaké máte priority. Práce učitele autoškoly se dá provozovat i jako slušný přivýdělek k současnému zaměstnání. Mnoho našich stálých učitelů si šlo tuto práci jen zkusit a už jsou u nás mnoho let. Všechny možnosti spolupráce mají pod popisem i průměrné finanční ohodnocení, ale není vyjímkou, že jsou odměny za lekce vyšší.

  UČITEL PRACUJÍCÍ POD NAŠÍ POBOČKOU (S NAŠIM VÝCVIKOVÝM VOZIDLEM)


  Tato možnost je vhodná pro:
  Nováčky, kteří kurz ještě nemají a chtějí si tuto profesi ošahat a nemají své vozidlo, a nebo stávající učitele autoškol, kteří nejsou ve své současné autoškole spokojení a nemají své vozidlo.

  Takový lektor si u nás vydělá od 260 Kč do 450 Kč za jednu lekci. Dále jsou zde příplatky za vedení zkoušek, vedení svých kolegů (manažerský příplatek) a další bonusy.

  Celkem (čistý příjem + bonusy):

  Severní Morava
  Plný úvazek: 25.000 – 30.000 Kč
  Brigáda: 7.000 Kč – 12.500 Kč

  Morava
  Plný úvazek: 30.000 – 40.000 Kč
  Brigáda: 10.000 Kč – 16.000 Kč

  Praha
  Plný úvazek: 45.000- 55.000 Kč
  Brigáda: 15.000 Kč – 20.000 Kč

  UČITEL PRACUJÍCÍ POD NAŠÍ POBOČKOU (SE SVÝM VÝCVIKOVÝM VOZIDLEM)


  Tato možnost je vhodná pro ostřílené pardy z oboru autoškoly, kteří již vědí co chtějí, mají své zkušenosti a chtějí je uplatnit a zkusit změnu.
  Máš vlastní auto a chtěl by jsi přejít z jiné autoškoly k nám? Nebo jsi ještě učitele autoškoly nikdy nedělal a chtěl by jsi absolvovat kurz a rozšířit náš tým ale nechceš se s nikým dělit o auto? Určitě pro tebe máme práci.

  Takový lektor si u nás vydělá od 400 Kč do 600 Kč za jednu lekci + amortizace auta a dále jsou zde příplatky za vedení zkoušek, vedení svých kolegů (manažerský příplatek) a další bonusy.

  Celkem (čistý příjem + bonusy):

  Severní Morava
  Plný úvazek: 30.000 – 40.000 Kč
  Brigáda: 10.000 Kč – 16.000 Kč

  Morava –
  Plný úvazek: 40.000 Kč – 50.000
  Brigáda: 14.000 Kč – 20.000 Kč

  Praha
  Plný úvazek: 50.000 – 70.000 Kč
  Brigáda: 20.000 Kč – 30.000 Kč

  VEDOUCÍ SVÉ POBOČKY VE SVÉM MĚSTĚ


  Měl by jsi zájem dělat učitele autoškoly, ale města, kde působíme jsou pro tebe moc daleko? Není problém, po 30-ti leté praxi v oboru můžeme založit pobočku přímo pro tebe ve tvém městě. Postaráme se ti o reklamu, vozový park, administraci i o daně a právní služby. Prostě o vše, co by ti mohlo bránit v tom, stát se dobrým učitelem. 

  Celkem (čistý příjem + bonusy):

  Severní Morava
  Plný úvazek: 30.000 – 40.000 Kč
  Brigáda: 10.000 Kč – 16.000 Kč

  Morava
  Plný úvazek: 40.000 Kč – 50.000
  Brigáda: 14.000 Kč – 20.000 Kč

  Praha
  Plný úvazek: 50.000 – 70.000 Kč
  Brigáda: 20.000 Kč – 30.000 Kč

   

  ÚŘAD PRÁCE PROPLÁCÍ CELÝ KURZ!

  Kurzovné není levnou záležitostí. Každý člověk, a to i ten, který není veden na úřadu práce, má nárok na rekvalifikaci v hodnotě 50.000,- Kč každé 3 roky. Administrativa spojená s tímto úkonem je nám dobře známa a pomůžeme Vám ji vyřídit! Úřad proplácí kurzovné po úspěšném složení zkoušky, proto je nicméně nutné uhradit kurz z vlastních zdrojů a po složení zkoušky Vám bude následně kurz v plné výši proplacen.

  KURZ TI MŮŽEME ZAPLATIT I MY. TY SE JEN PŘIPRAVÍŠ NA ZKOUŠKU A ZAČNEŠ UČIT.

  Pokud splníš podmínky výběrového řízení a budeš vybrán, aby jsi rozšířil naše řady, můžeme ti kurz zaplatit my. Tuto možnost využíváme, když se nám ozve snaživý a zodpovědný člověk, který si uhrazení kurzovného nemůže dovolit. Je pravda, že neprojde každý, ale za zkoušku to stojí. Pokud by se ti tato práce líbila a víš, že by jsi v ní byl dobrej, neváhej a vyber si jeden z našich kurzů a klikni na odeslat. Ozveme se ti a všechno proberem. Je zde možnost i jen částečné úhrady a nebo splátek. Nic není problém a vždy to je jen o domluvě. 

  PRÁCE PRO POLICISTY VE SLUŽEBNÍM POMĚRU

  Stát se instruktorem autoškoly je jedna z mála činností, které může policista, který je ve služebním poměru dělat. Spadá do školící a lektorské činnosti a spoustu našich kluků jsou aktivními policisty. Neváhej se přihlásit do kurzu, nebo zavolat a my ti všechno vysvětlíme. Práce učitele autoškoly se dá skvěle sloučit se směnami a my s kolegy, kteří pracují u policie máme vynikající zkušenosti. Navíc po ukončení práce u policie se z těchto kolegů stávají vynikající manažeři poboček.

   

  CO O PRÁCI ŘÍKAJÍ SAMOTNÍ LEKTOŘI? „UČITEL MUSÍ BÝT TAK TROCHU CHAMELEON…“

  Přečtěte si článek o lektorech, kteří se k této profesi dostali od oborů, jež byste spíše nečekali.

  DRAHOŠ 1 - CL  DRAHOŠ 2 - CL  DRAHOŠ 3 - CL

  Největší a nejlépe hodnocená autoškola v ČR pro skupinu B.

  • PROČ NOBE? ZA 46 SEKUND MÁTE JASNO!

  • CHCETE SLOŽIT ZKOUŠKU NA 1. POKUS?

   zkouška na 1 pokus

   Připravili jsme pět nejčastějších chytáků komisařů, které lámou vaz. Seznamte se s nimi a zvyšte svou úspěšnost u zkoušky na trojnásob.

   Uchazeči se naučí řídit od A-Z, ale existují chyby, které komisaři neakceptují. Naučte se jim předcházet a uspějte na první pokus.