Vánoční dárek, který má smysl

darek

Vánoční dárek, který má smysl !

K vánocům nekupujte všední dárek. Dejte dárek na celý život. Dárkový poukaz od Autoškoly NOBE je HIT letošních Vánoc. Autoškola NOBE? Vánoční dárek, který má smysl.

Jak dlouho poukaz platí?

Nemusíte se bát, tyto poukazy mají platnost 18 měsíců. A i po uplynutí této doby o kurz nepřijdete, pouze dorovnáte případné navýšení, pokud se cena vašeho kurzu zvýší v našem ceníku.
Na požádání můžeme pro uchazeče přidat motivační platnost poukazu, kdyby Váš obdarovaný chtěl nástup odkládat 🙂 Zkrátka vánoční dárek, který má smysl.

Jak se k poukazu dostanu?

Je to jednoduché. Můžeme Vám ho zaslat elektronicky, poštou a nebo si jej můžete převzít osobně na naší pobočce v Ostravě na naší kanceláři. Poukaz je vytištěn na kvalitním a tvrdém papíře.

Mohu si zadat na poukaz věnování?

Ano toto je naše standardní služba. Poukaz je díky tomuto věnování vždy originálním, řešením a skvělý Vánoční dárek, který má smysl.

Dárkový-poukaz

Jak mohu kurz pořídit?

Jednoduše zavolejte na naší bezplatnou linku 800 888 180. Objednejte si schůzku na naší kanceláři, a nebo za Vámi přijede některý z našich pracovníků. Získáte všechny dokumenty potřebné k nástupu do kurzu, poukaz s Vašim věnováním.

Co když chci více informací?

Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme do 24 hodin.